Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

„Aurum 1006 km lenktynės“
2018-07-17

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga kviečia:„Aurum 1006 km lenktynės“ – didžiausias automobilių sporto renginys Lietuvoje. Jis skirtas visiems – ir jauniems, ir vyresniems, mes neišskiriame jokių visuomenės grupių. Gaudami didžiulį žiniasklaidos ir visuomenės dėmesį, mes taip pat galime prisidėti prie svarbių socialinių akcijų sklaidos. Šiemet skiriame didelį dėmesį sergantiesiems išsėtine skleroze ir siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į šią ligą. Kviečiame visus žmones, turinčius IS diagnozę, atvykti į lenktynes, pasimėgauti sportiška atmosfera ir tuo pačiu palaikyti Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos inicijuojamą projektą.

Pagarbiai,
„Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai

www.racing.lt/naujienos

Medicininė reabilitacija: apie ką pamiršta pacientai?
2018-07-17

Kiekvienais metais daugiausiai stacionarinių Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamų medicininės reabilitacijos paslaugų suteikiama vasarą. Tiek medikai, tiek Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai pacientams primena, kad reabilitacijos įstaigos skirtos ne poilsiui, o gydymui ir paslaugos jose teikiamos ištisus metus.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyrius

„AŠ NE GIRTAS, TIK...“
2018-06-05

 

Birželio pirmąją dieną VU Santaros klinikų auditorijų korpuse kiek palinguodami, paraišuodami, pėsčiomis ir neįgaliųjų vežimėliuose rinkosi LISS (Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga) nariai, jų artimieji, gydytojai ir slaugytojos. Rinkosi ne švęsti IS dienos, bet priminti aplinkiniams, kad tarp mūsų yra nemažas būrys „draugaujančių“ su kol kas neišgydoma liga. Sveikindamas susirinkusius prof. G.Kaubrys trumpai peržvelgė IS gydymo istoriją ir visiems tapo aišku, kokį didelį žingsnį žengė medicina per pastaruosius 20 metų.

 

Konferencija „Let‘s Talk Brains“
2018-06-04

Šių metų gegužės 8d. Stokholme vyko konferencija „Let‘s Talk Brains“ (liet. „Kalbėkime apie smegenis“), organizuota „World vs MS“ iniciatyvės grupės.

KONFERENCIJA
2018-04-21

 Artėjan gegužės paskutiniam trečiadieniui,kuomet minima Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena,maloniai kviečiame į konferenciją.

Pasaulinę išsėtinės sklerozės dieną įvairios tarptautinės ir nacionalinės sveikatos organizacijos skirtingose šalyse stengiasi atkreipti visuomenės dėmesį į klastingą ligą, supažindinti su jos požymiais, gydymu bei skatinti burtis sergančiuosius į bendruomenes, kuriose dalijimasis patirtimi palengvintų, atrodo, neįveikiamai pasikeitusį gyvenimą. Ši diena sergantiesiems suteikia bendrumo jausmą, o visai visuomenei – pažvelgti į save iš šalies.

Europos Sąjungoje registruotas „Roche” vaistas Ocrevus (okrelizumabas) recidyvuojančioms išsėtinės sklerozės formoms ir pirminei progresuojančiai išsėtinei sklerozei gydyti .
2018-02-11
Video

Ligonių kasos paviešino Lietuvoje visą parą dirbančių poliklinikų sąrašą
2018-04-01

Šeimos gydytojo nedarbo valandomis sunegalavę žmonės dažnai vyksta tiesiai į ligoninių skubiosios pagalbos skyrius, nors reikiamos pagalbos turėtų kreiptis į polikliniką. Dažnai pacientai savo atvykimą į ligoninės priimamąjį skyrių motyvuoja tuo, kad jų poliklinika ar šeimos gydytojas tuo metu nedirba. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) skelbia visos Lietuvos poliklinikų sąrašą, kur kreiptis pagalbos šeimos gydytojo nedarbo metu – naktį, savaitgaliais ar šventinėmis dienomis.  Skaityti visą pranešimą

Kokios naujovės laukia naujajame vaistų kainyne?
2018-04-04

Nuo šių metų  balandžio 1-osios įsigaliojo naujas Kompensuojamųjų vaistų kainynas. Į jį iš viso įrašyta 2050 vaistų. Net 552 vaistų bazinės kainos sumažėjo, tad planuojama, kad per ketvirtį bus sutaupyta 1,23 mln. Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų, kurias numatoma skirti naujų veikliųjų medžiagų kompensavimui.   Skaityti visą pranešimą

Ligonių kasos: didžioji dalis sutarčių su gydymo įstaigomis jau sudaryta
2018-04-06