Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

LISS dienos Šventojoje
2013-01-01

2012 metų rugpjūčio 30 dieną LISS generalinė sekretorė Aldona Droseikienė sukvietė 60 žmonių iš visos Lietuvos į Šventąją į poilsio namus“Energetikas“.


Sutiko ,apgyvendino,ir pietų metu supažindino su darbo programa stovykloje.
Rugpjūčio 30-tąją iki vakarienės vyko relaksacija pajūryje ,buvo renkamos gamtinės medžiagos mandalai ir darbams.Vadovaujant Genovaitei Inčiūrienei ir Daliai Kairienei buvo pagamintą Mandala iš akmenukų,konkorėžių,kriauklių ir gėlių.
A.Droseikienė paskelbė stovyklos atidarymą,palinkėjo gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo.Po to Panevėžio draugija ,talkinant Kupiškio ,Biržų ir Ukmergės kolegoms,parodė spektaklį,režisuotą Genovaitės Inčiūrienės „Miško garsai pagal politikus“
Rugpjūčio 31 dieną, po pusryčių vyko paskaitos.Po pietų Genovaitė pravedė smėlio terapijos užsiėmimus prie jūros.Oras tam buvo palankus.Žmonės buvo labai aktyvus,nes tai buvo kažkas naujo.Jie darė kojų,rankų pratimus smėlyje,darė anspaudus,piešė draugų siluetus.
Kita grupė dirbo patalpoje su Dalia Kairiene:gamino rėmelius paveikslams,kūrė paveikslus iš gamtinių medžiagų,spalvino ir dekoravo butelius.Po vakarienės Panevėžio IS draugijos narės Laimutė ir Felicija paruošė savo darbų parodas.
Vakare linksmino Klaipėdos ,Kauno ,Kupiškio IS draugijos savo vaidinimais.
Rugsėjo 1 dieną ,po pusryčių vėl rinkomės prie darbų gamybos,butelių dekoravimo,puošimo ir tt. Dalia Kairienė su pagalbininkėmis butelius papuošė skrybelaitėmis , sugalvojo jiems pavadinimus ir paruošė parodą.Komisija išrinko daugiausiai patikusius darbus.LISS Generalinė sekretorė apdovanojo tris geriausius menininkus.Apdovanoti buvo geriausi aktoriai ,Mandalos gamintojai,dainininkai ,skaitovai.Pralaimėjusių nebuvo.Po vakarienės jungtinė artistų grupė vaidino „Eglę žalčių karalienę“.
Rugsėjo 2 dieną visi patenkinti išsiskirstė po savo namus