Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

Seminaras, kuris nenusibodo, arba krokodilas guli ten, kur nori
2013-01-01

Lapkričio 30 – gruodžio 1 d. LISS surengė seminarą „Efektyvus vadovavimas“ .  Lektorius Tomas Lagūnavičius seminaro metu supažindino su efektyvaus vadovavimo kryptimis, kriterijais, strategijomis ir principais. Klausytojai,  susirinkęiš įvairių Lietuvos miestų, ne tik klausėsi charizmatiškojo lektoriaus, bet ir dalinosi savo grupės veiklos strategijomis ir taktikomis.

Teigiamų rezultatų sunku tikėtis, jei nesukursime kasdieninių, savaitinių, mėnesinių veiklos planų ir nesulauksime atsakingųjų ataskaitos už nuveiktus darbus.  O juk pagyvinti savo komandos darbą – labai paprasta, mano T. Lagūnavičius ir pasiūlo net 102 būdus.

Visi nusprendė, kad galime pasimokyti ir iš savo pačių veiklos laimėjimų ir klaidų. Iš pradžių sunku buvo sutikti su lektorium, kad dažniausiai patys esame tiesioginė konfliktų priežastis. O sekmadienį visi kaip vienas šypsodamiesi linksėjo galvomis, kad vadovas turėtųbūti „krokodilas, kuris guli ten, kur nori“.

Lektoriusvisus seminaro dalyvius aprūpino metodine ir padalomąja medžiaga, todėl visi ne tik klausėsi, bet ir patys kūrė savo grupės veiklos planus bei strategijas. Ne paskutinėje vietoje buvo ir kavos bei pietų pertraukos, kurių metu tikrai niekas neprisiminė savo ligų ar vaistų. Visos mintys sukosi apie tai, ką naujo išgirdo ir kaip tai galima kuo greičiau įgyvendinti sugrįžus namo.