Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

Projektas
2014-08-25

Pasaulio dviračių turo, skirto sergantiesiems išsėtine skleroze paremti, projektas, kuris vyks nuo 2014 m. liepos mėn. iki 2015 m. liepos mėn.

Susitikimai su šio turo dalyviais vyks Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Apie konkrečias datas ir vietą, kur vyks sturo dalyvių priėmimas, pranešime artimiausiu metu tinklalapyje.


Projektas:

    6 žmonės iš Prancūzijos, planuojantys surengti pasaulio dviračių turą, skirtą organizacijoms, kovojančioms su išsėtine skleroze (IS), paremti.

Tikslas – tenkinti organizacijų ir žmonių, sergančių šia liga, reikmes, plėtoti jų bei profesionalų, gydančių šią ligą, ryšius. Siekis pasidalyti nuomonėmis su žmonėmis, su kuriais  susitinka, apie tai, kaip jų kultūroje kovojama su šia liga, pradedant tuo, kaip organizuojamas kasdienis gyvenimas, baigiant tuo, kaip gydomi ligoniai. Grupės narys Gerardas serga IS nuo 24 metų.

    Odyssée de l’Espoir, Prancūzijos ne pelno organizacijos, sukurtos Pasaulio dviračių turo, skirto sergantiesiems išsėtine skleroze paremti, projektui, 2001 m. įgyvendintam Joëlio Crose’o, Christophe’o Caudriller’io ir Philippe’o Nicolaso, nariai. Nuo ano pasaulinio turo laikų organizacija stengiasi atkreipti dėmesį į IS keliamas problemas – kiekvieną vasarą organizuoja savaitės kelionę dviračiu. Per tą savaitę apie 60 žmonių, įskaitant sergančius IS, keliauja per Prancūziją (žr. tinklavietę www.Odyssee-espoir.org).

    Šio naujo pasaulio turnyro tikslas, praėjus 12 metų nuo pirmojo, – pristatyti pokyčius, kurie yra įvykę kovojant su šia liga. Pristatymui yra parengtas memorandumas ir sukurtas filmas, apibendrinantis patirtį, įgytą kartu su žmonėmis, sutiktais šiame kelyje. Tai taip pat yra iššūkis – parodyti, kad žmogus, sergantis IS, irgi gali dalyvauti važiavimo dviračiais turnyre. Šiuo tikslu Gerardui yra skirtas triratis, kurį trauks vienas iš dviračių.

„ Mes norime įgyvendinti šio pasaulio turnyro, į kurį išvyktume dviračiais ir triračiais, idėją dėl daugelio priežasčių: dviratis – ne per daug lėta ir ne per daug greita važiavimo priemonė – leidžia bendrauti ir keistis patirtimi su žmonėmis; jis gana ekologiškas ir ekonomiškas; be to, jis yra varomas mūsų pačių jėgos ir valios padidinti žmonių sąmoningumą sprendžiant problemas, kurias sukelia IS“ sako Philippe’o Nicolaso .

 Plačiau skaityti:http://www.worldtour-ms.com/