Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

Gydymo įstaigose bus atsisakoma popierinių dokumentų
2017-08-23

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino naują tvarką, kuria gydymo įstaigos bus įpareigotos atsisakyti kai kurių dokumentų ir pacientų ambulatorinių kortelių popierinių versijų, o duomenis kaupti ir saugoti tik elektroniniu būdu. Tokia tvarka ženkliai palengvins gydymo įstaigų darbą, nes nebereikės duomenis suvedus į kompiuterį, tą pačią informaciją atspausdinti ir įklijuoti į pacientų ligos istorijos knygeles.

 

Magnetinio rezonanso tomografijos peripetijos – mokėti papildomai nereikia?
2017-08-21
Mažėja pacientų priemokos už kompensuojamuosius vaistus
2017-08-22
Vilniuje renkama nemokama psichologinė grupė lėtinėmis neužkrečiamosiomis ligomis sergančiam jaunimui
2017-08-16
Vis daugiau receptų išrašo slaugytojai
2017-08-07

Neretai ligonių kasų specialistų teiraujamasi, ar slaugytojai gali išrašyti kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių receptus? Primename, kad slaugytojai gali privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams recepte išrašyti tik kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones. Kompensuojamus vaistus paskirti ir išrašyti gali tik gydytojas. 

Dažniausias pagalbos šauksmas: „Padėkite, daugiau nebegaliu“
2017-08-06

Padėkite, daugiau nebegaliu“, – šitokį prašymą iš savo pacientų artimųjų dažniausiai išgirsta Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos generalinė direktorė Aldona Droseikienė.

Ligonių kasos: „kaip gauti reabilitaciją“?
2017-08-01
Negalia nėra nuosprendis
2017-07-12

Panevėžyje susitiko kone pusė šimto sergančių išsėtine skleroze lietuvių ir latvių. Jokių skundų ar pykčio čia nesigirdėjo – žmonės džiaugiasi tuo, ką turi, o ligą priima kaip naujas gyvenimo galimybes.


JOGA, JŪRA IR ŽUVĖDROS...
2017-06-16

Šiais metais LISS nariai Birželio 15 d. susirinko į  Klaipėdą dalyvauti projekto „Gyvenk sveikai“ sporto šventėje, finansuojamą iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšų.

 

Ligonių kasos: kada pas gydytojus galima patekti be siuntimo?
2017-06-29

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be šeimos gydytojo siuntimo.