Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

JOGA, JŪRA IR ŽUVĖDROS...
2017-06-16

Šiais metais LISS nariai Birželio 15 d. susirinko į  Klaipėdą dalyvauti projekto „Gyvenk sveikai“ sporto šventėje, finansuojamą iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšų.

 

Ligonių kasos: kada pas gydytojus galima patekti be siuntimo?
2017-06-29

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be šeimos gydytojo siuntimo.

„Nauja ir itin reikalinga medicinos profesija – jau ir Lietuvoje“
2017-06-22

Kitąmet šalies sveikatos apsaugos sistemos laukia dar daugiau kokybinių pokyčių. Dalis jų siejami su 2018 m. darbo rinkoje pasirodysiančia pirmąja naujos specializacijos gydytojų laida. Tai – specialiai darbui ligoninių priimamuosiuose rengiami skubiosios medicinos gydytojai. Tikimasi, kad tokių specialistų atsiradimas iš pagrindų pakeis nusistovėjusias skubios medicinos pagalbos teikimo tradicijas Lietuvoje bei pakylės šią opią sveikatos priežiūros paslaugų sritį į naują vakarietišką lygį.

 

 

„Viltis svarbesnė už išrašytus vaistus“
2017-06-15

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vykusi konferencija, skirta Tarptautinei išsėtinės sklerozės dienai paminėti, sujungė su šiuo išbandymu susidūrusių žmonių bendruomenes iš Lietuvos ir Izraelio.

Konferencijos dalyviai galėjo išgirsti aktualių pranešimų apie išėtinės sklerozės gydymą, vaistus ir kasdienybę. Renginio metu patirtimi pasidalino Izraelio išsėtinės sklerozės asociacijų ir centrų atstovai.

Toliau skaityti:

Vaizdo įrašas "Nusimeskime kaukes"
2017-05-31
Išsėtinės sklerozės Diena spaudoje
2017-05-31
Išsėtinė sklerozė – liga, puolanti jaunus žmones

Skaitykite daugiau:
Išsėtinės sklerozės Dienos konferencija
2017-05-24

 

 

Maloniai kviečiame  į  konferenciją, skirtą paminėti

Tarptautinei Išsėtinės sklerozės DIENAI

Sporto renginio programa
2017-05-24


Maloniai kviečiame dalyvauti Sveikatos Ministerijos finansuojamo projekto "Gyvenk sveikai" sporto šventėje Klaipėdoje Birželio 15d

Registruotis.info@liss.lt, tel:861208003

Neįgaliųjų reikalų departamento informacija
2017-05-15

 

Draugystės ambasadoriai tapo pavyzdžiu ne tik Lietuvai, bet ir Europai

 

“Tai nebuvo tik kelionė ar nuotykis. Tai buvo kur kas daugiau – patirtis ir išgyvenimai, kuriuos, esu tikra, kiekvienas iš mūsų dar ilgai nešiosimės širdyje. Ir gal tik po kurio laiko suprasime, kiek vienas iš kito išmokome“, - įsitikinusi socialinės akcijos „Draugystė veža“ idėjos autorė ir organizatorė, viena iš „Baltijos ugdymo centro“ partnerių Žydrė Gedrimaitė. Ji, kartu su penkiomis „Draugystė veža“ nugalėtojų poromis vos prieš kelias dienas grįžo iš kelionės LDK keliais, kurios galutinis tikslas buvo Kijeve vykęs „Eurovizijos“ dainų konkursas.

Neįgaliųjų reikalų departamento skelbimas
2017-05-17