Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

Ligonį apveš aplink pasaulį
2014-09-11

Net sirgdamas nepagydoma liga – išsėtine skleroze gali gyventi visavertį gyvenimą ir keliauti. Šią žinią šeši prancūzai, dviračiais keliaujantys aplink pasaulį, penktadienį skleidė Panevėžyje. Apie tai rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

PADEKA
2014-09-03

PARAMA LYG IŠ DANGAUS...

   Daugelis neįgalių žmonių tikrai prisimena pirmąjį kartą, kai nebeturėdami pakankamai jėgų patys susitvarkyti buvo priversti prašyti pagalbos... Tiek dvasinės, tiek fizinės, tiek materialinės.

Dar nuo mokyklinių metų įstrigo senelio Sabaliūno (J.Biliūno apsakymas „Ubagas“) drebančiomis rankomis paimtas ištiestas duonos kąsnis.

Parama labai reikalinga ir sergantiesiems išsėtine skleroze, kuri visiems laikams pakeitė jų gyvenimus. O kai ta parama atkeliauja tikrai lyg „iš dangaus“, be reklamos radijuje, televizijoje ar nuo aukštų tribūnų, ji tampa daug kartų brangesnė.

                      Tokį siurprizą LISS nariams padovanojo ir portalo Alfa.lt žurnalistai. Ačiū jiems ir visiems aukotojams.

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga

A.Jakšto g. 9,  LT-01105, Vilnius

A/s LT197044060001497048

Vilniaus SEB Bankas

Projektas
2014-08-25

Pasaulio dviračių turo, skirto sergantiesiems išsėtine skleroze paremti, projektas, kuris vyks nuo 2014 m. liepos mėn. iki 2015 m. liepos mėn.

Susitikimai su šio turo dalyviais vyks Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Apie konkrečias datas ir vietą, kur vyks sturo dalyvių priėmimas, pranešime artimiausiu metu tinklalapyje.

KIAUŠINIS IRGI GALI SKRISTI...
2014-08-25

Turbūt ne vienas perskaitęs straipsnio pavadinimą pagalvojo, kad autorei vasaros karščiai sujaukė smegenis

Projektas
2014-08-09

Internetinės paslaugos neoficialiems slaugytojams

 

INNOVAGE PROJEKTAS

 

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga yra oficiali INNOVAGE slaugytojų asociacijos tinklo narė. INNOVAGE projekto tikslas – plėtoti ir testuoti vyresnio amžiaus žmonėms skirtas socialines inovacijas, taip pat jas tirti ir kataloguoti. Projekto metu bus ne tik atrenkami socialinių inovacijų pavyzdžiai ir kuriama nauja jų poveikio tikėtinai sveiko gyvenimo trukmei Europos įvertinimo sistema, bet ir vystomos bei testuojamos keturios naujos inovacijos: a) socialinė inovacija dėl į vartotojusorientuotų būstų vyresnio amžiaus žmonėms, b) internetinė platforma neoficialiems vyresnio amžiaus žmonių slaugytojams, c) socialinė intervencijadėl didėjančio vyresnių žmoniųnutukimo atvejųskaičiaus, d) socialinė inovacija demencija sergančių ir ilgalaikės priežiūros įstaigose gyvenančių žmonių aktyvumui skatinti.

KONFERENCIJA KLAIPĖDOJE
2014-06-05

ARBA TAI, KAS LIKO NEPASAKYTA

                      Paskutinis gegužės savaitgalis – tarptautinė Išsėtinės sklerozės diena. Ne švęsti savo negalės, bet atkreipti visuomenės dėmesį į šią didelę problemą ir pasimokyti gyventi „kitaip“ rinkosi Klaipėdos miesto universitetinėje ligoninėje sąjungos nariai.

IŠSĖTINĖS SKLEROZĖS DIENA
2014-05-23

    Konferencijos programa

 

Nepagydomos ligos kamuojamai mokytojai Nijolei Lukošiūtei – auklėtinių dovana už 3,5 tūkst. litų
2014-05-01

„Linkėjimai ir bučkiai mano nuostabiems mokiniams!“, – šypsosi 54-erių vilnietė lituanistė Nijolė Lukošiūtė, jau 32 metus lietuvių kalbos mokanti sostinės „Ryto“ vidurinėje mokykloje. Buvusių auklėtinių staigmena moteriai grąžino gyvenimo džiaugsmą – jai nebereikia savo žingsnių matuoti metrais.

Parodos "Įtampa" akimirkos
2014-02-12
,,Įtampa. Gyvenimas su išsėtine skleroze" – Sveikatos apsaugos ministerijoje atidaryta paroda, skirta Pasaulinei ligonio dienai
2014-02-11
014-02-11

Šiandien Sveikatos apsaugos ministerijoje, minint Pasaulinę ligonio dieną, atidaryta Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos paroda ,,Įtampa. Gyvenimas su išsėtine skleroze". Parodos svečiai, kartu žvelgdami į įkvėpiančias nuotraukas, turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti į ligą, palyginti ja sergančių žmonių gyvenimo kokybę skirtingose šalyse, pajausti sergančiųjų ir juos slaugančiųjų viltį, tikėjimą ir meilę. Parodą atidaręs sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, bendraudamas su žmonėmis, gyvenančiais su išsėtine skleroze, palinkėjo visiems sveikatos ir stiprybės, pažadėjo padaryti viską, kas padėtų nugalėti klastingą ligą: ,,Jūsų akyse – tikėjimas, kuris įpareigoja imtis ryžtingų veiksmų. Turime veikti kartu, kad niekada neišgirstume baisiausio – ,,Nusivyliau!".