Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/srvliss/domains/liss.lt/public_html/_shared/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 355


Naujienos

Naujienos

IŠMINTINGOSIOS VARNOS IR DARBŠTUOLĖS SKRUZDĖLĖS PAKRUOJO DVARE
2014-01-22

Sausio pabaiga negailėjo nei šalčio, nei atšiauraus vėjo, tačiau tai neišgąsdino LISS narių, susirinkusių  Pakruojo dvaran į „Strateginio planavimo“ mokymus.

Išpažintis apie išsėtinę sklerozę: ištiesti ranką – nepakeliama kančia, šimtas metrų – jau ištisa kelionė
2014-01-28

Išsėtinė sklerozė – dažniausiai jaunų, darbingo amžiaus žmonių liga. Žiauri, luošinanti. Kai ji užklumpa, pradeda kėsintis į tai, kas tau svarbiausia – šeimą, karjerą, draugus. Tačiau artimųjų palaikymas, tinkamas ne tik tavo paties, bet ir aplinkinių požiūris suteikia drąsos kabintis ir neiškristi iš įprasto gyvenimo ritmo


 
Sergantys IS turi rasti nišą, kur galėtų realizuoti save. Aš pabandžiau. Man patiko. Gal ir kiti galėtų pasidalinti savo patirtim?
2014-01-21

RAUDONASIS    FOTOAPARATAS 

              Vos mama įtardavo, kad Morta arba Marytė bando pasakyti ne visai tiesą, liepdavo žiūrėti į akis ir vos užmetus žvilgsnį jau žinojo, kuri meluoja. Mergaitės stengėsi iškvosti, kokie ženklai tą parodo, bet mama tylėjo kaip partizanas ir savo paslapties niekad neatskleidė. Morta žino, kad meluoti yra negražu, todėl visada sako tiesą. Bet... juk gyvenime visko pasitaiko. Reikėtų būti pasiruošus,  jeigu ką...

Parodos „Įtampa“ pristatymas
2014-01-21

Kviečiame dalyvauti.

Data, vieta: 2014 m. sausio 28 d. (antradienį) Vilniaus miesto savivaldybėje

Trukmė: iki 1 val.

Renginio žinutė – pažink ligą per nuotraukas, kurios atskleidžia IS sergančių žmonių kasdienybę skirtingose šalyse. Kadangi Lietuva šiame projekte nedalyvavo, mūsų šalies situaciją perteiks sergančiųjų pasakojimai.

 

LISS patarimai:Kai mama arba tėtis serga išsėtine skleroze
2014-01-06

Šis informacinis leidinukas pirmiausia skirtas 6-12 metų vaikams. Vaikas jį gali perskaityti ir vienas, tačiau būtų gerai, jeigu tėveliai paskaitytų kartu. Taip mažieji turėtų galimybę pasikalbėti su suaugusiais apie baimę ir nerimą kurie vaikus nesąmoningai apninka jiems susidūrus su išsėtine skleroze iš arti.

LISS patarimai:Žmogaus, sergančio išsėtine skleroze, darbas
2014-01-02

Daugelis asmenų, sergančių išsėtine skleroze, gali ir toliau dirbti savo darbą, praėjus net ir ilgam laikui nuo ligos diagnozavimo. Yra daug galimybių likti darbe, jei to nori. 

 

Seminaras, kuris nenusibodo, arba krokodilas guli ten, kur nori
2013-01-01
Vasaros stovykla
2013-01-01

Nuostabus rugpjūčio pabaigos oras Šventojoje džiugino Išsėtinės sklerozės vasaros stovyklos dalyvius.

-Delfi.lt:Mokslininkai įtaria, kad išsėtine skleroze galima tiesiog užsikrėsti
2013-01-01

Tyrinėtojų komanda iš Weill Cornell medicinos koledžo ir Rockefellerio universiteto nustatė bakteriją, kuri, jų manymu, sukelia išsėtinę sklerozę (IS) – lėtinę, fizines ir psichines galias silpninančią ligą, kuri galvos ir nugaros smegenyse naikina ląstelių mielino dangalą.

-Lrytas.lt:Išsėtinė sklerozė keičia ir ligonių, ir jų artimųjų likimus
2013-01-02

Nepalūžti, eiti į priekį, nepasiduoti depresijai, neigiamoms emocijoms. Taip gyventi stengiasi išsėtine skleroze serganti kaunietė Nomeda Garbauskienė (37 m.). „Tai nėra mirtina liga. Nors ji ir neišgydoma, tai liga, kurią galima kontroliuoti“, – įsitikinusi moteris.