Paminėtas sergančiųjų išsėtine skleroze asociacijos 20-metis

Antradienį miesto meras Rytis Račkauskas ir mero pavaduotojas Deividas Labanavičius dalyvavo Panevėžio regiono sergančiųjų išsėtinės sklerozės asociacijos 20-ečio minėjime, vykusiame Muzikiniame teatre.

„Sveikinu visus Jus XX-ojo jubiliejaus proga. Dėkoju Jums už ne visada visiems pastebimą, bet visada ypatingai svarbų darbą. Už rūpestį žmonėmis, kuriems jo labiausiai reikia. Už dėmesį sergantiems ir supratimą jų artimiesiems. Linkiu Jums neblėstančios vidinės šviesos ir dvasinės stiprybės. Linkiu, kad Jūsų šypsenos neblėstų ir džiugintų šalia esančius. Gražios visiems šventės sveikatos ir stiprybės!“, – linkėjo meras R. Račkauskas.

Mero pavaduotojas Deividas Labanavičius sveikindamas asociacijos narius jubiliejaus proga dėkojo vadovei R. Šnyrienei ir linkėjo asociacijai ir visiems nariams sėkmės asmeniniame gyvenime.

Panevėžio regiono sergančiųjų išsėtinės sklerozės asociacija yra nepelno siekianti organizacija jungianti sergančius išsėtine skleroze, jų artimuosius bei visus suinteresuotus asmenis. Draugija yra Lietuvos Išsėtinės Sklerozės Sąjungos (LISS) narė.

AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra